Jestem żoną i mamą, i jak większość kobiet na co dzień spełniam się w wielu rolach. Od ośmiu lat prowadzę firmę. Realizuję moją pasję – edukację, współpracuję z największym polskim wydawnictwem oświatowym dla dzieci. Wspieram również męża w różnych projektach. W wolnych chwilach cenię aktywność sportową, ale również społeczną. Uwielbiam podróże, poznawać nowych ludzi i uważam, że największą gwarancją udanego przedsięwzięcia jest optymizm i właściwy fundament stąd szczególna rola w moim życiu wartości chrześcijańskich dzięki którym sześć lat temu mój świat zmienił się o 180 stopni.

Mikołaj ma wiele zainteresowań. Wśród szkolnych przedmiotów lubi historię i matematykę, a także język angielski. Ma własne zdanie na każdy temat, a jego ulubionym słowem jest „kompromis”. W wolnych chwilach ćwiczy na drążku, a gdy zejdzie na ziemię to zajmują go konstrukcje LEGO oraz projektowanie budowli w Minecraft online z kuzynem z Norwegii.

Mikołaj lubi się uczyć… pewnie nie zawsze i nie wszystko, ale to nasz mały sukces, że lubimy „domową” edukację i razem wymyślamy różne sposoby na ciekawe zdobywanie wiedzy.